Marzec 2019Raport o firmach drogowychMuratorplus


BELLATOR

 

Archiwum 2017
   Komunikat Nr 2 XIII Mistrzostwa Polski Drogowców w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie im. Wojtka Malusi 18.02.2017
napisał:   13-02-2017 10:08   odsłon: 716
KOMUNIKAT NR 2
Zgodnie z zapowiedzią w Komunikacie nr 1, po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń, Zarząd Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa informuje: 
XIII Mistrzostwa Polski Drogowców w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie im. Wojtka Malusi odbędą się we wcześniej zaplanowanym terminie tj. 18 lutego br. na Stoku Szymoszkowa w Zakopanem.
Zawody snowboardowe odbędą się na jednej trasie slalomowej (mały wyciąg).
Zawody narciarskie odbędą się na dwóch trasach slalomowych, osobno dla dzieci – grupy A i B,   kobiet – grupy A-D (mały wyciąg) oraz osobno dla mężczyzn – grupy A-F (duży wyciąg) i grup mistrzów (kobiety i mężczyźni; duży wyciąg), co umożliwi równoległe prowadzenie zawodów.
Ze względów organizacyjnych, kolejność startu zawodników: dzieci, kobiet i mężczyzn będzie numeryczna. Numery startowe zawodników w poszczególnych grupach będą wylosowane w systemie komputerowym. Zawodnik w trakcie zawodów zobowiązany jest do posiadania na sobie koszulki startowej.
Kolejność i zajęte miejsce zawodników w poszczególnych grupach oraz klasyfikacji generalnej zostaną ustalone na podstawie sumy czasów uzyskanych w dwóch przejazdach. Zawodnicy, którzy nie ukończą przejazdu lub ominą bramkę nie zostaną sklasyfikowani. Zawodnicy, którzy nie ukończą pierwszego przejazdu nie zostaną dopuszczeni do drugiego przejazdu.
Biuro Zawodów czynne będzie w dniu 17 lutego br. od godz. 18.00 do 21.00 przy recepcji w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane, natomiast w dniu 18 lutego od godz. 8.30 do 10.00 przed zawodami   w Karczmie przy Stoku Szymoszkowa.
W Biurze Zawodów zawodnicy otrzymają koszulkę startową i karnet na 3-krotny przejazd wyciągiem oraz bon konsumpcyjny na posiłek w Karczmie przy Stoku Szymoszkowa podczas trwania zawodów. Koszulki startowe nie podlegają zwrotowi i stają się własnością zawodników.
Organizator przypomina, że zgodnie z obowiązującymi przepisami każdy zawodnik do lat 16 musi posiadać kask ochronny pod rygorem nie dopuszczenia do zawodów. Sugeruje się używanie kasków ochronnych przez wszystkich uczestników zawodów.
Jednocześnie Organizator informuje, że mając na celu propagowanie bezpiecznej jazdy na nartach,
a także uwzględniając możliwości finansowe Izby, zakupiono kaski ochronne dla dzieci do lat 12-tu zgłoszonych do zawodów w terminie do dnia 7 lutego br. i uczestniczących w nich po raz pierwszy. Precyzując, kasków nie otrzymają te dzieci do lat 12, które uczestniczyły w VI, VII, VIII  IX, X, XI i XII Mistrzostwach Polski Drogowców w Narciarstwie Alpejskim i otrzymały już kaski. Kaski przekazywane będą osobiście każdemu dziecku przy odbiorze koszulki startowej.
Organizator informuje, że oprócz ubezpieczenia całej imprezy nie przewiduje ubezpieczeń indywidualnych, które każdy uczestnik zapewnia we własnym zakresie.
Odprawa zawodników rozpocznie się w dniu 18 lutego br. o godz. 9.00 Miejsce odprawy – okolice mety na Stoku Szymoszkowa. Odprawę poprowadzą Sędzia Główny Krzysztof Całka oraz Kierownik Zawodów Barbara Dzieciuchowicz.
Przed zawodami przewiduje się „oglądanie trasy”. W trakcie jej oglądania zakazuje się zawodnikom przejazdu pomiędzy bramkami. Dopuszcza się przejazd ześlizgiem obok trasy.
Posiłek dla wszystkich uczestników imprezy wydawany będzie w czasie trwania zawodów w Karczmie przy Stoku Szymoszkowa na podstawie bonu konsumpcyjnego.
Zakończenie zawodów wraz z wręczeniem pucharów, dyplomów i medali oraz uroczysta kolacja odbędą się 18 lutego br. około godz. 19.00 w Sali Bankietowej Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane.
Listy startowe zostaną zamieszczone 13 lutego br. na stronie internetowej www.oigd.com.pl.
Organizator przypomina, że kierownictwo zawodów nie będzie tolerować zachowania zawodników, którzy będą próbować wystartować w przejazdach poza kolejnością wynikającą z numeru startowego. Za powyższe przekroczenia zawodnikowi grozi dyskwalifikacja.
W związku z dużą ilością zawodników Organizator uprzejmie prosi o zastosowanie się do wszystkich powyższych ustaleń, co niewątpliwie pozytywnie wpłynie na sprawność w przeprowadzeniu zawodów i zwiększenie bezpieczeństwa jej uczestników.
Wszystkie pozostałe sprawy przedstawione w Komunikacie Nr 1 i Regulaminie Zawodów pozostają bez zmian.
  Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące przebiegu zawodów udzielane będą na bieżąco przez Organizatora.
PREZES ZARZĄDU

 

Barbara Dzieciuchowicz
  Załączniki:

  • Komunikat nr 2.pdf »

  •    
    << Powrót
    © 2007-2019 OIGD ESC S.A. Aplikacje internetowe