Październik 2017MuratorplusBELLATOR 

Aktualności
[20-02-17]   odsłon: 525
KOMUNIKAT NR 3
 
XIII MISTRZOSTWA POLSKI DROGOWCÓW W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE IM. WOJTKA MALUSI odbyły się we wcześniej zaplanowanym terminem – w dniu 18 lutego br. na stoku Szymoszkowa w Zakopanem.
Zgłosiło się 210 zawodników, w tym 18 snowboardzistów w dwóch kategoriach i 192 narciarzy w 3 kategoriach oraz w dwunastu grupach wiekowych. W zawodach wystartowało łącznie 199 zawodników.
W uroczystości zakończenia zawodów wzięło udział, wraz z gośćmi i kibicami, ok. 300 osób.
Bazę noclegową zorganizowano w hotelu Mercure Kasprowy Zakopane i tam też, podczas uroczystej kolacji, ogłoszono wyniki zawodów w poszczególnych kategoriach oraz świętowano zakończenie zawodów.
  
 więcej » 

  Walne Zgromadzenie Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa
[15-02-17]  
Zarząd Izby uprzejmie informuje, iż tegoroczne Walne Zgromadzenie Izby planowane jest w dniach 8 - 9 czerwca br. w Krakowie. Szczegółowe informacje zostaną do Państwa przesłane po podjęciu przez Radę Izby stosownych uchwał.
  

[13-02-17]   odsłon: 599

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa jako organizator XIII Mistrzostw Polski Drogowców w Narciarstwie Alpejskim  i Snowboardzie imienia Wojtka Malusi zamieszcza poniżej listy startowe zawodników narciarskich oraz snowboardowych. W celu usprawnienia zawodów uprzejmie prosimy o odszukanie i sprawdzenie swojego numeru startowego (listy startowe będą również wywieszone podczas zawodów).

  
 więcej » 

[13-02-17]   odsłon: 368
KOMUNIKAT NR 2
Zgodnie z zapowiedzią w Komunikacie nr 1, po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń, Zarząd Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa informuje: 
XIII Mistrzostwa Polski Drogowców w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie im. Wojtka Malusi odbędą się we wcześniej zaplanowanym terminie tj. 18 lutego br. na Stoku Szymoszkowa w Zakopanem.
  
 więcej » 

  Prawo zamówień publicznych
[13-02-17]  

Informujemy, iż na stronie internetowej Zespołu Grupy Doradczej KZP Sp. z o. o. pojawiły się nowe artykuły dotyczący problematyki z zakresu prawa zamówień publicznych:

„Wycena ryzyk może nie być możliwa ze względu na niewłaściwy opis przedmiotu zamówienia:

http://www.kzp.net.pl/opracowania/wycena-ryzyk-moze-nie-byc-mozliwa-ze-wzgledu-na-niewlasciwy-opis-przedmiotu-zamowienia/

Protokół odbioru to nie cyrograf:

http://www.grupakzp.pl/pl/opracowania/protokol-odbioru-to-nie-cyrograf/

 

Mamy nadzieję, że informacje tam zawarte będą dla Państwa pomocne.

 

  

[06-02-17]   odsłon: 412
W dniu 2 lutego 2017 roku w MIB podczas konferencji prasowej minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk oraz wiceminister Jerzy Szmit podsumowali efekty prac Rady Ekspertów oraz zaprezentowali elementy nowej umowy na realizację inwestycji drogowych.
Dialog z wykonawcami jest konieczny. Zapewnia go Rada Ekspertów, która pracuje nad nowymi zasadami optymalizacji realizacji inwestycji drogowych – podkreślił minister A. Adamczyk.
  
 więcej » 

[06-02-17]   odsłon: 244

  Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa w sierpniu 2016 roku wystąpiła do Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych z prośbą o wydanie opinii dotyczącej  art. 24 ust. 1 pkt. 23 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2015 r., poz. 2164 z późn.zm.).

  
 więcej » 

  Prawo zamówień publicznych
[03-02-17]  

Informujemy, iż na stronie internetowej Zespołu Grupy Doradczej KZP Sp. z o. o. pojawiły się nowe artykuł dotyczący problematyki z zakresu prawa zamówień publicznych:

„Zmiany w procedurach odwoławczych przed Krajową Izbą Odwoławczą znów kosztem wykonawców”:

http://www.grupakzp.pl/pl/opracowania/zmiany-w-procedurach-odwolawczych-przed-krajowa-izba-odwolawcza-znow-kosztem-wykonawcow/

„Niekorzystna tendencja w KIO, zatrzymana”:

http://www.kzp.net.pl/opracowania/niekorzystna-tendencja-w-kio-zatrzymana/

„Przyzwoite unieważnienie postępowania”:

http://www.kzp.net.pl/opracowania/przyzwoite-uniewaznienie-postepowania/

Mamy nadzieję, że informacje tam zawarte będą dla Państwa pomocne.

  

[25-01-17]   odsłon: 234

Zarząd Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa informuje, iż z dniem 1 stycznia 2017 roku weszła w życie ustawa z dnia 16 grudnia 2016 r. o zmianie niektórych ustaw w celu poprawy otoczenia prawnego przedsiębiorców (Dz. U. z 2016 r., poz. 2255).

  
 więcej » 

  Konferencja "Nowelizacja ustawy PZP w praktyce, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki zamówień na projektowanie i wykonanie robót budowlanych"
[20-01-17]  

Relacja z konferencji "Nowelizacja ustawy PZP w praktyce, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki zamówień na projektowanie i wykonanie robót budowlanych", organizowanej przez Grupę Doradczą KZP, która miała miejsce 11 stycznia br. w Warszawie. Podczas konferencji przedstawiono analizę nowelizacji PZP uwzględniającą różne punkty widzenia. Była to konferencja, która bardzo praktycznie i realnie traktowała o problemach czy kierunkach rozwoju systemu zamówień publicznych.

Relacja z konferencji "Jakość publicznych inwestycji budowlanych zaczyna się od ustawy Pzp"

  

<<< 1 2 3 4 5 6 7 8 >>>

© 2007-2017 OIGD ESC S.A. Aplikacje internetowe