Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa uprzejmie informuje, iż odwołane zostało Walne Zgromadzenie Członków Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa, które miało się odbyć w dniu 14 maja 2020 roku w Krakowie, w Hotelu Novotel Kraków City West, ul. Armii Krajowej 11 (30-150 Kraków).


Informujemy, iż powodem odwołania Walnego Zgromadzenia w dniu 14 maja 2020 roku jest:

  • - obowiązujący od dnia 14 marca 2020r. do nadal, zakaz organizowania zgromadzeń, gdy liczba uczestników wynosi więcej niż 50 osób, wliczając w to organizatora i osoby działające w jego imieniu (rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego , Dz.U. z 2020r. poz. 433);
  • - czasowe zamknięcie działalności Hotel Novotel Kraków City West.

W nawiązaniu do powyższego, OIGD uprzejmie prosi, aby Państwo, którzy dokonali już rezerwacji noclegów w hotelach; Novotel Kraków City West lub Ibis Budget Kraków Bronowice wystosowali do tych hoteli pismo anulujące rezerwację pokoju (pokojów) z zaznaczeniem: bez jakiejkolwiek opłaty z tytułu anulowania pobytu „rezerwacja pokoju dokonana została w związku z Walnym Zgromadzeniem organizowanym przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Drogownictwa w dniu 14 maja 2020r.".


O nowym terminie Walnego Zgromadzenia Członków OIGD, w zależności od rozwoju bieżącej sytuacji w Polsce, Izba powiadomi Państwa oddzielnym pismem.


Załączniki