Krakowskie Dni Bezpieczeństwa w Miastach

Serdecznie zapraszamy do udziału w  III KRAKOWSKICH DNIACH BEZPIECZEŃSTWA W MIASTACH 2021, które odbędą się w terminie 27-29 października 2021 r.

Na konferencję złożą się trzy wydarzenia branżowe:

III Ogólnopolskie Seminarium Specjalistyczne „Tramwaj jako innowacyjny środek transportu - INNOWACYJNY TRAMWAJ 2021",
  • II Ogólnopolskie Forum Specjalistyczne - "BUSPASY 2021",
  • VI Ogólnopolskie Forum Specjalistyczne „Sterowanie ruchem drogowym - SYGNALIZACJA ŚWIETLNA 2021".


Będą to XLIV, XLV I XLVI spotkania organizowane w ramach cyklu KONFERENCJE SPECJALISTYCZNE nauka-praktyka-biznes.

III KRAKOWSKIE DNI BEZPIECZEŃSTWA W MIASTACH odbywają się w okresie nadchodzącego renesansu tramwaju i spodziewanego boomu inwestycyjnego w Polsce i Europie w tym obszarze. Potrzeba przyspieszenia tramwaju, zarządzanie ruchem na buspasach i optymalizacja sterowania za pomocą sygnalizacji świetlnej to obszary, wobec których niezbędne jest myślenie globalne. Właśnie z tego powodu zdecydowaliśmy podjąć je w ramach kolejnego wydarzenia.

Aktualny program wydarzenia oraz na bieżąco aktualizowaną tematykę znajdą Państwo na stronie:https://media-prof.pl/Krakowskie-Dni-Bezpieczenstwa-w-Miastach.html

Zachęcam również do skorzystania z obowiązującego aktualnie rabatu na udział w wydarzeniu. Zgłoszenia dokonać można pod adresem: https://media-prof.pl/Krakowskie-Dni-Bezpieczenstwa-w-Miastach.html#Rejestracja


KONFERENCJE SPECJALISTYCZNE podejmujące tematykę bezpieczeństwa ruchu drogowego (październikowa i lutowa) to jedne z największych wydarzeń dedykowane tej dziedzinie w Polsce, a Forum SYGNALIZACJA ŚWIETLNA i Forum BUSPASY to jedyne w całości poświęcone tym tematom wydarzenia. Seminarium INNOWACYJNY TRAMWAJ stanowi wyjątkową platformę spotkania branż tramwajowej i zarządców ruchu drogowego.

Wydarzenia z cyklu KONFERENCJE SPECJALISTYCZNE stanowią świetną platformę do dyskusji oraz wymiany doświadczeń. Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału.