Krakowskie Dni Nawierzchni

Serdecznie zapraszamy do udziału w VIII KRAKOWSKICH DNIACH NAWIERZCHNI 2021, które odbędą się w terminie 17-18 listopada 2021 r.

Będzie to XLVII wydarzenie organizowane w ramach cyklu KONFERENCJE SPECJALISTYCZNE nauka-praktyka-biznes.

W ramach konferencji odbędzie się debata WZORCE I STANDARDY DROGOWE – Jak wypracować wartościowe wytyczne rekomendowane do stosowania na drogach publicznych w Polsce?. Przedmiotem debaty będzie opracowanie uwag do dokumentu.

W trakcie sesji inauguracyjnej Barbara Dzieciuchowicz, prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa, wygłosi referat, przedstawiający aktualne problemy branży drogowej.

KRAKOWSKIE DNI NAWIERZCHNI to jedna z największych konferencji dedykowana tej dziedzinie w Polsce i jedyna w całości dedykowana różnym typom nawierzchni drogowych. Każdego roku gromadzi decydentów i specjalistów reprezentujących wszystkie etapy procesu inwestycyjnego.

Celem spotkania jest niezmiennie przybliżenie uczestnikom i możliwość przedyskutowania najnowszych doświadczeń i osiągnięć w branży nawierzchniowej oraz dokumentowanie przeobrażeń w jej życiu technicznym i gospodarczym. Wypracowany schemat konferencji oprócz wartości edukacyjnych i biznesowych, umożliwia formułowanie wniosków, które – przekazywane decydentom i publikowane m.in. w czasopiśmie „DROGI Budownictwo infrastrukturalne” – mogą wpływać na zmiany legislacyjne i codzienną praktykę zawodową. Dla organizatora, Uczestników i Partnerów wydarzenia jest to najlepsze potwierdzenie sensu podejmowanych działań i swoista nagroda za poświęcony czas i trud współpracy przy danym projekcie.


Aktualny program wydarzenia oraz na bieżąco aktualizowaną tematykę znajdą Państwo na stronie: https://media-prof.pl/Krakowskie-Dni-Nawierzchni.html

Zachęcamy również do skorzystania z obowiązującego aktualnie rabatu na udział w wydarzeniu. Zgłoszenia dokonać można pod adresem:

https://media-prof.pl/Krakowskie-Dni-Nawierzchni.html#Rejestracja_c30

Wydarzenia z cyklu KONFERENCJE SPECJALISTYCZNE stanowią świetną platformę do dyskusji oraz wymiany doświadczeń. Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału.